Поступление учебников в библиотеку ЦКРОиР

Дата: 27 января 2017 в 13:24, Обновлено 24 февраля 2018 в 14:47

Поступление в фонд библиотеки ЦКРОиР

Змушко А.М. Беларуская мова і літаратурнае чытанне: вучэбны дапаможнік для 7-га класа дапаможнай школы 1-га аддзялення з рускай мовай навучання.- частка 1. - Мн.,2016 . - (20 экз.)
Бобла І. М. Буквар : вучэбны дапаможнік для 2-га класа дапаможнай школы 1-га аддзялення з беларускай мовай навучання. – Мн.,2016. – (6 экз.)
Бобла І.М. Пропіс 1,2,3: вучэбны дапаможнік для 2 класа 1-га аддзялення дапаможнай школы з беларускай мовай навучання. – Мн.,2016. – ( по12 экз.)
Грыханаў У.П. Матэматыка: вучэбны дапаможнік для 3 класа 1-га аддзялення дапаможнай школы з беларускай мовай навучання. – Мн., 2016. – (6 экз.)
Грыханаў У.П. Матэматыка: вучэбны дапаможнік для 9 класа 1-га аддзялення дапаможнай школы з беларускай мовай навучання. – Мн.,2016. – (5 экз.)
Шынкарэнка У.А. Працоўнае навучанне: вучэбны дапаможнік для 4-га класа 1-га аддзялення дапаможнай школы з беларускай мовай навучання (для работы ў классе). – Мн.,2016. – (6 экз.)

Первое отделение вспомогательной школы с белорусским языком обучения:

Аляшкевіч В.І. Чалавек і свет: вучэбны дапаможнік  для 3-га класа першага аддзялення дапаможнай школы з беларускай мовай навучання ў 2-х частках. – Ч. 2. – Мн.: Народная асвета, 2018. – 143с.:  – (5 шт.)

Первое отделение вспомогательной школы с русским языком обучения:

Олешкевич В.И. Человек и мир: учебное пособие для 3-го класса первого отделения вспомогательной школы в  2-х частях. – Ч.2. – Мн., 2018. – 143с.:ил. – (16 экз.)

Змушко А.М. Беларуская мова: вучэбны дапаможнік  для 8 класа першага аддзялення  дапаможнай  школы  з рускім языком навучання. – Мн., 2018. – 191с. : іл. – (20 экз..)

Второе отделение вспомогательной школы

Гальская Н.В. Предметно-практическая деятельность: учебное пособие для 1 класса второго отделения вспомогательной школы: для работы в классе/ Н.В. Гальская, Л.М. Сахар. – Мн.,2018. – 136с. : ил. – (3 экз.)

Гальская Н.В. Предметно-практическая деятельность: учебное пособие для 2 класса второго отдления вспомогательной школы: для работы в классе /Н.В. Гальская, Л.М. Сахар. – Мн.,2018. – 136с. : ил. – (3 экз.)